Yayınlanma:05 Ocak 2021 12:31 Güncelleme:06 Ağustos 2021 21:06

Pamukkale Üniversitesi İnşaat Topluluğu, Kandilli Rasathanesi Müdürü Prof. Dr. Haluk Özener ve Türkiye’nin en çok tercih edilen inşaat eğitim programı sahibi Alper Kutlu’yu ağırlayacak.

Pamukkale Üniversitesi öğrenci toplulukları arasında yer alan İnşaat Topluluğu, dijital ortamda seminer gerçekleştirecek. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Haluk Özener, “Deprem hakkında bildiklerimiz, bilemediklerimiz ve merak ettiklerimiz” konulu seminer verecek. Seminer, 9 Ocak tarihinde Saat 15.00’te zoom üzerinden yapılacak.

İnşaat Mühendisi ve Udemy Eğitmeni Alper Kutlu ise, 10 Ocak Saat 15.00’te kamera karşısına geçecek ve “İnşaat mühendisliğinde kariyer gelişimi, öğrencilere ve mezunlara öneriler, Türkiye’de ve Dünya’da inşaat sektörü” konusunda söyleşisini gerçekleştirecek. 

Yapılacak çekiliş sonrası 1 kişiye 5 kitaptan oluşan İnşaat Uygulamaları Seti, 1 kişiye İnşaat Mühendisliği İş Hayatına Hazırlık Eğitimi, 1 kişiye ise Primavera P6 ve Excel ile Planlama ve Bütçe Analizi Eğitimi verilecek.

İletişim bilgileri afişte yer almaktadır. 

6.5kTakipçi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz