Yayınlanma:30 Aralık 2021 21:33 Güncelleme:30 Aralık 2021 21:33

Pamukkale Üniversitesi Hastaneleri Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Yataklı Servisi’nde tedavi gören çocuklar için yılbaşı etkinliği düzenlendi.

Pamukkale Üniversitesi Hastaneleri Başhekimliği ve bağışçı SAMERSA Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Saffet Girgin’in katkılarıyla düzenlenen etkinlik çocuklara güzel anlar yaşattı. Etkinliğe Başhekim Prof. Dr. Selçuk Yüksel, Başhekim Yardımcısı Doç. Dr. Erhan Uğurlu, İş İnsanı Saffet Girgin, Başmüdür Murat Taşer, Hemşirelik Hizmetleri Müdürlüğü, öğretim üyeleri, hasta çocuklar ve aileleri katıldı.  

Bu tür etkinlikler devam edecek

Pamukkale Üniversitesi Hastaneleri Başhekimi Prof. Dr. Selçuk Yüksel, tedavisi süren çocuklar için bu tür etkinliklere her zaman önem verdiklerini, çocukların yüzlerini güldürmeyi sürdüreceklerini, bundan sonra yapılacak bu tür etkinliklere gereken desteği sağlayacaklarını ifade ederek, Saffet Girgin’in uzun süredir bu tür bağışları yaptığını ve adeta Çocuk Kliniğinde yatan hastaların manevi babası olduğunu söyledi ve hayırsevere hediyeleri için teşekkür etti. Tedavisi süren hasta çocuklar hayırsever tarafından bağışlanan akülü arabaları, motorları ve hediyeleri görünce çok sevindi.

Yapılan konuşmaların ardından, müzik eşliğinde çocuklar tarafından şarkılar söylendi, danslar edildi. Etkinlik serviste yatan çocuklar ve aileleri tarafından büyük ilgi ile izlendi. Etkinlik sonrasında çocuklara hediye dağıtımı yapıldı.

6.5kTakipçi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz