Yayınlanma:07 Nisan 2022 22:28 Güncelleme:07 Nisan 2022 22:28

Pamukkale Üniversitesi’nden yapılan açıklama şöyle:

Değerli öğrencilerimiz,

2022-2023 Akademik Yılı Erasmus+ Öğrenim Hareketliliği kesin yerleşen öğrenci listesi ektedir. Yerleştirme listesinde isimleri açıklanan öğrencilerin yerleştirildikleri ilgili kurumların nominasyon sürecini ve başvuru belgelerinin son gönderim tarihlerini takip etmeleri gerekmektedir. Konu ile ilgili ayrıntılı bilgiler kurumların web sayfalarında yer almaktadır. Koordinatörlüğümüzden farklı bir bilgilendirme almadıysanız, lütfen yerleştirildiğiniz okullarla ilgili araştırmalarınıza başlayınız. Bazı okullar Erasmus+ süreçleri ile ilgili bilgileri bizzat ana web sayfalarında veya Erasmus Office/International Office gibi isimler alan uluslararası birimlerin ilgili sayfalarında yayınlamaktadırlar. Gideceğiniz kurumlardaki ofis çalışanlarının ve bölüm koordinatörlerinin iletişim adreslerini (contact person) bu sayfalardan öğrenebilirsiniz. Eğer kendilerine ulaşmanız gerekirse ilgili web sayfalarında yer alan güncel e-posta adresleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Süreç içinde kendilerine gidecekleri kurumlardan bilgi gelen (e-posta) öğrencilerimizin bu bildirimleri dikkatle incelemesini tavsiye ederiz. Sürecin yürütülmesi açısından belirtilen e-postalarda yer alan bilgilendirme ve ekler önem taşımaktadır. Karşı kurum tarafından talep edilebilecek belgeler genel olarak; Başvuru Belgeleri, Transkript Belgeleri, Yabancı Dil Notunuzu Gösteren Belge, Learning Agreement ve Yurt Başvuru Evraklarıdır.

Yerleşen öğrencilerimize yönelik ayrıntılı bilgilendirme toplantımızın tarihleri önümüzdeki günlerde duyurularımızda yer alacaktır. Öğrencilerimizin bilgilendirme toplantısına katılmaları zorunludur. Kesin yerleştirme listesindeki tüm öğrencilerin posta.pau e-posta adreslerini dikkatle takip etmelerini tavsiye ederiz.

Diğer taraftan, Türkiye ile Avrupa Birliği arasında 2022 Yılı Delegasyon Anlaşması henüz imzalanmamıştır. Söz konusu anlaşma süreçlerinde yaşanacak gecikmelerden veya aksaklıklardan kaynaklanabilecek maddi manevi kayıplardan Kurumumuz ve Türkiye Ulusal Ajansı sorumlu tutulamaz.

6.5kTakipçi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz