Yayınlanma:26 Nisan 2022 23:10 Güncelleme:17 Mayıs 2022 18:54

Covid-19’a yakalanan PAÜ Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kutluhan, üniversitenin resmi twitter hesabından karantinada olduğunu açıkladı. İlk atılan twitte Rektör Kutluhan’ın adını göremeyen twitter kullanıcıları birbirinden farklı yorumlarda bulundu.

Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kutluhan, twitterda kişisel hesabı olmadığı için üniversitenin resmi hesabından Covid-19 olduğunu ve karantinanın bugün itibariyle sona ereceğini belirten bir açıklama yaptı. Twitte “Covid-19 hastalığı sebebiyle içinde bulunduğum karantina sürem bugün itibari ile sona ermektedir. Hastalığı çok şükür hafif olarak atlattım. Bu akşam Denizli Valiliği tarafından düzenlenen iftar programına karantina sebebi ile katılamayacağımı belirtir, Valimiz Sayın Ali Fuat Atik’e Üniversitemize ve şahsıma sunmuş oldukları davetlerinden dolayı üniversitemiz adına çok teşekkür ederim.” Rektör Prof.Dr. Ahmet KUTLUHAN” ifadelerine yer verildi.

Atılan ilk twitte Rektör Kutluhan’ın imzasının bulunmaması nedeniyle twitter kullanıcılarının yaptıkları yorumlar şöyle:

İşte o twitler:

6.5kTakipçi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz