prof.dr.izzet-kara-dekan-oldu

Yayınlanma:09 Haziran 2022 20:02 Güncelleme:22 Haziran 2022 20:02

Pamukkale Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nin yeni dekanı Prof. Dr. İzzet Kara görevi devraldı.

Engin Akel Konferans Salonu’nda gerçekleşen törende Prof. Dr. İzzet Kara, görevi önceki dekan Prof. Dr. Bilge Can’dan teslim aldı. Törende fakülte öğretim üyeleri ve idari personel hazır bulundu.

Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İzzet Kara, fakültenin gelişimi adına göstermiş olduğu hizmetlerden dolayı Prof. Dr. Bilge Can, Dekan Yardımcıları Prof. Dr. Hülya Şahin Baltacı ve Doç. Dr. İbrahim Tuncel’e teşekkür ederek çiçek takdiminde bulundu. Dekan Prof. Dr. Kara, “Fakültemizde bugüne kadar önemli çalışmalara imza atan Prof. Bilge Can ve ekibine teşekkür ediyorum” dedi.

Prof. Dr. İzzet Kara, görevi önceki dekan Prof. Dr. Bilge Can’dan teslim aldı

Prof. Dr. Bilge Can ise, “Ben değil biz olarak çalışmalarımızı yürüttük. Fakültemize yakışır bir şekilde ekip ruhuyla süreci tamamladığımıza inanıyorum. Yeni dekanımıza başarılar dileriz” dedi.

Eğitim Fakültesi Matematik ve Fen Eğitimi Bölümü Fen Bilgisi Eğitimi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi olan Kara, 22 yıldır Pamukkale Üniversitesi çatısı altında akademik çalışmalarını yürütüyor. Üniversite yönetim kurulu üyeliği devam etmekte olan Prof. Dr. İzzet Kara, geçmiş yıllarda fakültede dekan yardımcısı olarak görev yapmıştı.

6.5kTakipçi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz