sözkesen konferans salonu

Yayınlanma:24 Ağustos 2022 18:41 Güncelleme:08 Eylül 2022 19:12

Pamukkale Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nde yapımı tamamlanan  450 Kişilik Konferans Salonunun tefrişatını üstlenen Sözkesen Ailesi ile PAÜ arasında protokol imzalandı. Protokol kapsamında konferans salonuna “Melek Sözkesen Konferans Salonu” ismi verildi.

Rektörlük binasında PAÜ adına Rektör Ahmet Kutluhan ve Eğitim Fakültesi Dekanı İzzet Kara ile Sözkesen Ailesinden Ruhi Sözkesen, Melek Sözkesen ve Kemal Sözkesen arasında imzalanan protokol sonrası açıklama yapan Rektör Kutluhan, şehrin üniversiteye sahip çıktığını ve bu davranışın kendilerini de çok mutlu ettiğini söyledi. 

Denizli’de eğitime ve insana yatırım yapan değerli bağışçılar olduğunu kaydeden Rektör Kutluhan, Sözkesen Ailesi’ne eğitime ve PAÜ’ye verdikleri desteklerden dolayı teşekkür etti. Şehrin desteği ile PAÜ’nün çok daha iyi noktalara geleceğine inandığını söyleyen Rektör Kutluhan Üniversite-şehir bütünleşmesinde gelinen noktadan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Öğrenci Destek Birimi dahil desteğimiz sürecek

Ruhi Sözkesen’de şöyle konuştu: “Biz ailece eğitime aşık insanlarız. Üniversitenin bu ihtiyacını görünce tamamlamaya karar verdik. Umarız geleceği inşa edecek üniversite öğrencileri bu salonda yetişir. Aile olarak, Öğrenci Destek Birimi dahil olmak üzere üniversiteye desteğimiz sürecek.”

6.5kTakipçi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz