vali öğrenci twit

Yayınlanma:05 Ekim 2022 23:02 Güncelleme:11 Ekim 2022 15:57

Vali Ali Fuat Atik’ten görüşme sözü alan Pamukkale Üniversitesi öğrencisi, kendisine ulaşamayınca “Söz aldık, size ulaşamıyoruz, nasıl yapalım?” diye twit attı. Bunun üzerine Denizli Valiliği twitterdan “Program yoğunluğu nedeniye randevu verilememiştir. Özel Kalem Müdürlüğü en kısa sürede sizlerle irtibata geçecektir” cevabını verdi.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun Pamukkale Üniversitesi’nde söyleşiye katıldığı gün Vali Ali Fuat Atik öğrencilerle ayak üstü sohbet etti. Sohbetin ardından Vali Atik öğrencileri makamına davet etti ve vedalaştı. Bunun üzerine Vali Atik ile iletişim kurmak isteyen ve bir türlü ulaşamayan öğrenciler adına Sedef Kavaklı, “Sayın valim biz birkaç kız üniversite öğrencisi olarak sizinle görüşmeye gelmek için sizden söz almıştık ama size ulaşamıyoruz nasıl yapalım?” diye twit attı.

Bu twite Denizli Valiliği resmi twitter hesabından “İyi akşamlar Sedef hanım, program yoğunluğu nedeniyle randevu verilememiştir. Özel Kalem Müdürlüğü en kısa sürede sizlerle irtibata geçecektir” diye karşılık verildi.

Konuyla ilgili görüştüğümüz Sedef Kavaklı, Vali Ali Fuat Atik’le Ticaret ve Finansman Topluluğu olarak görüşmek istediklerini belirterek, “Vali beyin twitine şaşırmadım, aslında bekliyordum. Kendisi çok ilgili biriydi, kayıtsız kalacağını düşünmüyordum” dedi.

6.5kTakipçi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz