Yayınlanma:02 Şubat 2023 09:42 Güncelleme:02 Haziran 2024 08:44

Çan sisteminin puanını yükseltip ne amaçladılar bilmiyorum ama dersten geçirmemek için yaptıkları kesin. Ben iktisat son sınıf öğrencisiyim 188 kişinin bir dersi aldığı okulda aynı dersten 120 kişi büte kalıyor. Geçmemiz için lütfen çan sisteminin puanını düşürün.

Öğrenci Mesajları” bölümünde PAÜ öğrencilerinden gelen mesajları yayınlıyoruz. Sizlerde mesajlarınızı sosyal medya hesaplarımız ya da info@pauburada.com adresinden ulaştırabilirsiniz.

https://pauburada.com/2023/02/01/can-sisteminin-amaci-dersten-gecmek-degil-miydi
6.5kTakipçi

1 Yorum

  1. 35 ara sınav 35 final notu ile geçince gerçekten bölümü uzmanlıkla mı bitirmiş oldunuz? Ara sınavlara girip notunuzun sınıf ortalamasından yüksek olduğunu öğrendikten sonra çan var diye katılmıyorsunuz doğruyu konuşalım. Hoca derste çözdüğü soruların sadece rakamlarını değiştirip soracağım demesine rağmen ortalamaların 40 altı olduğunu konuşalım. Hesap makinesi getirilmesi bilinen ve defalarca uyarılan sınavlara %80 nin getirmediği durumları konuşalım. Yeni çan sistemi ile 50 üstü alarak zaten geçmeyi hak etmiş öğrencilerin notlarını düzenlemesiyle daha iyi hal almıştır. 50 altı alıp çan ile geçmek isteyenler torpille işe girmek isteyenlerle aynı değil mi? Bu yorumu yapan öğrenci ders notlarının fotoğrafını çekip buraya koyabilir mi? Eminim ya fotoğraf albümündedir notlar ya da fotokopidir. Büyük ihtimal fotokopide sınav esnasında sınav salonunda unutup gitmiştir. Tıpkı kantinlerde ve bahçelerde bıraktığınız su şişeleri, sigara izmaritleri gibi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz