Yayınlanma:07 Şubat 2023 14:10 Güncelleme:14 Şubat 2023 11:16

Hatay’da yaşayan ailesine ulaşamayan Pamukkale Üniversitesi Öğretim Görevlisi Filiz Türkseven, “Bu sabah ailemin olduğu binada çalışmalar başladı. Ve ben yoldayım. Orada imkanlar çok kısıtlı olacak. Dualarınızı eksik etmeyin” paylaşımında bulundu.

Türkiye’nin 10 kentinde büyük yıkıma yol açan depremin üzerinden 33 saatten fazla bir süre geçti. Bu süre zarfında ailesine ulaşamayan Pamukkale Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nde Öğretim Görevlisi olan Filiz Türkseven, sosyal medya hesabından paylaşımlarda bulundu.

İlk paylaşımında ” Aileme ulaşamıyorum. Hiçbir kanalda Hatay yok. Yerle bir olduğu söyleniyor. Lütfen birileri bir şey söylesin artık!!!!” ifadelerini kullanan Türkseven, bugün ailesinin oturduğu binada çalışmaların başladığını ve hemen yola çıktığını belirtti. Türseven paylaşımında şunları kaydetti: “Dünden beri duyan tüm arkadaşlarım arıyor mesaj atıyor, gelebilenler geliyor. Beni hiç yalnız bırakmadınız, teşekkür ediyorum. Tüm telefonlara dönemedim. Ailemden gelebilecek haberler için telefonu açık tutmam gerekiyordu. Çabalarımız sonuç verdi. Bu sabah ailemin olduğu binada çalışmalar başladı. Ve ben yoldayım. Yarın Hatay’a varmış olacağım. Orada imkanlarım çok kısıtlı olacak. Elektrik, internet yok çoğu yerde. Ama buradan paylaşımda bulunurum fırsat buldukça. Tüm depremzedeler ve güzelim Hatay`ım için dualarınızı eksik etmeyin lütfen.”

6.5kTakipçi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz