“Acil Tıp Stajında En Başarılı İntern Doktor" ödülü PAÜ’ye verildi

Yayınlanma:02 Temmuz 2023 09:58 Güncelleme:27 Temmuz 2023 21:37

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER), 2007  yılından beri düzenli olarak vermekte olduğu “Acil Servis Stajında En Başarılı İntern Doktor” ödülünü, bu yıl Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden  Dr. Aytaç Kıran’a layık gördü. 

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER), tıp öğrencilerinin acil tıp uzmanlığını seçmelerini desteklemek, tüm hekimlerin ve tıp öğrencilerinin temel acil tıp konularında eğitim almalarını teşvik etmek ve eğitim standartlarını belirlemek amacıyla 2007  yılından beri düzenli olarak verdiği “Acil Servis Stajında En Başarılı İntern Doktor” ödülünü, bu yıl Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden  Dr. Aytaç Kıran’a layık gördü. 

Tıp Fakültesi mezuniyet töreninde Dr. Kıran’a plaket ve belgesini PAÜ Acil Tıp Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. İbrahim Türkçüer verdi.

Başarılarının devamını dileriz

ATUDER tarafından yapılan açıklamada “Derneğimiz tarafından çok önemsenen bu ödülümüzle ilgili olarak, geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da gösterdikleri hassasiyetten dolayı, Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığına, Acil Tıp A.B.D Başkanı Prof. Dr. İbrahim Türkçüer’e, diğer öğretim üyelerine ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz.   

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) Yönetim Kurulu olarak, Dr. Aytaç Kıran’ı  Acil Tıp camiasının yeni bir üyesi olarak görmek dileğiyle tebrik eder, başarılarının devamını dileriz” ifadelerine yer verildi.

6.5kTakipçi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz