Yayınlanma:31 Ağustos 2023 23:11 Güncelleme:25 Eylül 2023 20:28

Pamukkale Üniversitesi personel alımı duyurusu yayımlandı. Resmi Gazete ve Cumhurbaşkanlığı SBB’de yayımlanan duyuruya göre, Pamukkale Üniversitesine röntgen teknisyeni, sağlık teknikeri, diğer sağlık personeli, sağlık fizikçisi, spor uzmanı, mühendis, teknisyen, büro personeli, destek personeli ( şoför, basit bakım, onarım, bahçe bakım ve temizlik, ısıtma, temizlik), koruma ve güvenlik görevlisi ünvanlarında 71 sözleşmeli personel alınacak.

İlan duyurusu şöyle:

Pamukkale Üniversitesi Rektörlüğünce Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esasların Ek 2. maddesine göre 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B maddesi gereğince toplam 71 pozisyona sözleşmeli personel alınacaktır.

Başvurular Üniversitemiz Kınıklı yerleşkesinde yer alan Rektörlük Personel Daire Başkanlığına şahsen yapılacak olup posta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.  Şahsen başvuru yapamayacak adaylar noter vasıtasıyla verecekleri vekâlet ile başvuru işlemi yapabileceklerdir. (Koruma ve Güvenlik Görevlisi hariç)

Personel Daire Başkanlığı konum bilgisi için tıklayınız.

Şahsen Başvuru Tarihi:

Başvuru Başlangıç Tarihi: 31.08.2023 mesai başlangıcı

Başvuru Bitiş Tarihi         : 14.09.2023 mesai bitimi

İlan Metni İçin Tıklayınız.

Çevrimiçi Sözleşmeli Personel Başvurusu İçin Tıklayınız.

Şahsen Başvuruda Getirilecek Evraklar İçin Tıklayınız.

Açık Beyan Metni İçin Tıklayınız. (Mesleki Deneyim İstenen Unvanlara Başvuran Adaylar İçin)

Çalışma Belgesi İçin Tıklayınız. (Mesleki Deneyim İstenen Unvanlara Başvuran Adaylar İçin)

Not 1: Koruma ve Güvenlik Görevlisi unvanına başvuracak adaylar ilan tarihi itibariyle Üniversitemiz kampüsü içinde bulunan MEDİKO sağlık biriminden alınacak boy ve kiloyu gösterir sağlık raporunu başvuru esnasında ibraz edeceklerdir.

 MEDİKO konum bilgisi için tıklayınız.

Not 2: Şahsen başvuruya gelmeden önce “https://pbs.pusula.pau.edu.tr/basvuru/ onlinebasvuru.aspx” adresinden çevrimiçi (online) başvuru yapılacaktır.

6.5kTakipçi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz