Yayınlanma:07 Eylül 2023 22:42 Güncelleme:07 Eylül 2023 22:42

Pamukkale Üniversitesi kütüphanesinin etrafındaki köpekler toplum sağlığı için tehdit oluşturmakta, toplu halde gezmeleri ve tehlike durumları göz ardı edilmemeli. Aynı zamanda, çeşitli fobileri olan insanlar için bir ayrımcılık durumu oluşturmaktadır. Bugün, kütüphanenin içinde lavabo girişinde yatan bir köpek ile karşılaştım. İhmalin bu kadarı çok fazla, umarım bir önlem alınır.


Mesajlar Burada” kategorisinde sizlerden gelen mesajları yayınlıyoruz. Mesajlarınızı BURAYA tıklayarak bize ulaştırabilirsiniz.

6.5kTakipçi

6 YORUMLAR

  1. Uyuyan hayvan neden insanları rahatsız ediyor anlamıyorum. Öneriniz insan dışında ki bütün hayvanları toplama kampında ölüme terk etmek veya basitçe hepsini öldürmek sanırım. Fobi tedavi edilebilir bir psikolojik hastalık durumudur. Bu kişilerin soykırıma başvurmak yerine tedavi için sağlık kurumlarına başvurması yerinde olur.

  2. Bence toplu ve başıboş gezmesi tehlikeli olan köpekler değil. Uyuyan köpekten korkup mağdur edebiyatıyla insanları masum hayvanlara karşı şiddet uygulama çağrısı yapanlar. Ormana kampüs yapıldı diye hayvanlar gitsin mi yani? Hayvanların yerini işgal eden biziz. Diğer canlıların yaşamına saygı göstermek zorundayız. İnsan olmak da zaten dünyayı anlayıp ona göre davranmaktır. Önüne geleni, ormanı, hayvanı katletme hakkı değil. Bu yazıyı yazan kişi, kendisini köpeklerden üstün görüyor. Ancak kendisi uyuyan hayvan hakkında bunu yazıyorsa, bu kişiden her şey beklenir. Kendinden başkasının yaşam hakkına saygısı yok bu arkadaşın ne yazık ki! Bu psikolojiye karşı önlem alınması gerekiyor!!!!

    • Yazınız şaka mı? Resmi binanın yada tuvaletin içinde köpeğin ne işi var? Türkiye de köpeklerin saldırıları sonucu ölen insanlardan ya haberiniz yok yada köpeği insanlardan daha çok seviyorsunuz. Ben işim gereği fazlaca köpek ısırığı almış insan gördüm. Hayvanları öldürmeyelim ama önce insanların günenliği.

  3. O köpekte kemik kanseri var. Kıpırdayamıyor, bakıma ve güvenli bir yere ihtiyacı var. Zaten istese de kimseye saldıramaz. Bu yazıyı yazan hoşgörüsüz insan nedeniyle bugün güvenlikler tarafından dışarı çıkarılmış. Umarım zavallı hayvanın dışarıda başına kötü bir şey gelmez. Bir şeyden şikayet etmeden önce lütfen oturun bir düşünün. Gerçekten uyuyan köpekten korkacak kadar korkaksanız, belki de dışarı çıkmasanız daha iyi. Ayrıca insanlar çok daha korkunç, pis ve tehlikeli.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz