Yayınlanma:28 Ekim 2023 15:07 Güncelleme:02 Haziran 2024 08:26

Pamukkale Üniversitesi bilimsel bir kongreye ev sahipliği yapıyor. Çok güzel tabiki üniversite adına sevindirici bir durum. Ama gelin görün ki üniversiteye alanında duayen hocalar kongre katılımı için geldiklerinde çıkışta bu hocalardan ve kongreye gelen herkesten otopark ücreti alındı. Ve üniversiteden çıkışta yapılan bu işlemler nedeniyle Pamukkale Üniversitesi’nin büyük bir otopark işletmesi olarak algılanmasına sebep olması çok üzücü….

Yıllardır emek emek üniversitenin ismini yüceltmek için çalışan akademisyenlerin emeği, böyle 50-100 liralık otopark ücretleri için heba edilmemeli.

Mesajı Gönderen: Kongreye dışardan katılım gösteren bir akademisyen


Bizler otoparkı kullanan bazı öğrenciler olarak mecburiyetten kullanıyoruz. Ben kendi adıma evli olduğum için bir an evvel eve gidip işlerimi yapmak için kullanıyorum. Otobüsle zamanım çok gidiyor. Üniversitemiz “öğrenci arabayla geliyorsa zengin “diye düşünüpte mi alıyor bu kadar otopark ücretini bilmiyorum ama çok üzücü gerçekten.

Mesajı Gönderen: Tarih Bölümü 2. Sınıf Öğrencisi


Mesajlar Burada” kategorisinde sizlerden gelen mesajları yayınlıyoruz. Sizlerde mesajlarınızı BURAYA tıklayarak ulaştırabilirsiniz.

6.5kTakipçi

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz