bilal erdoğan konferans

Yayınlanma:16 Şubat 2024 12:47 Güncelleme:19 Mart 2024 06:27

Pamukkale Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleşecek olan Ege Bölgesi Kariyer Fuarı’nda (EGEKAF’24) Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan konferans verecek.

Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi’nin koordinasyonunda düzenlenecek olan Ege Bölgesi Kariyer Fuarı (EGEKAF’24) 21-22 Şubat tarihlerinde Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek.

Ege Bölgesi’ndeki 14 paydaş üniversite ile birlikte yapılacak kariyer fuarına bir çok isim katkı verecek. Programda yer alan isimler arasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan da yer alıyor. Öğrenci destek projeleri ile ilgili konferans verecek olan Bilal Erdoğan 22 Şubat Perşembe günü Saat 14.00’te öğrencilerle buluşacak.

Fuara Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Dışişleri Bakan Yardımcısı Ahmet Yıldız, TÜBİTAK Başkanı Prof. Dr. Hasan Mandal, TEİ Genel Müdürü Prof. Dr. Mahmut Akşit, Devlet Tiyatroları Genel Müdürü Tamer Karadağlı, Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nazif Zorlu, yapay zeka ile metavers konusunda Taşkın Koçak, döngüsel ekonomi ve sürdürülebilirlik konusunda Ahmet Öksüz gibi isimler konuk olacak.

PORTAKAL VE ÇAY DEMLEME YARIŞMALARI YAPILACAK

Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezinde gerçekleştirilecek fuarda 220 özel firma, 64 kamu ve 20 STK ile toplam 480 stant kurulacak. Ayrıca 66 kamu, 39 özel firma, 19 özel davetli etkinliği yapılacak. Fuarda 34 yarışma olacak. Portakal yarışmasının sembol olduğu etkinliklerde en güzel portakal soyan yarışmacı seçilecek. Bunun yanında arapça ilmi eser okuma yarışması, Kur’an-ı Kerim’i güzel okuma yarışması, engelli farkındalığı parkur yarışmaları, çay demleme yarışması, endüstriyel 3D tasarım yarışması, 20 soruda tıp yarışması ve bilgisayar destekli tasarım modelleme yarışmaları düzenlenecek.

15 ÜNİVERSİTE KATILACAK

İki gün sürecek olan fuara Aydın Adnan Menderes Üniversitesi, Dokuz Eylül Üniversitesi, Ege Üniversitesi, Bakırçay Üniveritesi, İzmir Demokrasi Üniversitesi, İzmir Ekonomi Üniversitesi, İzmir Katip Çelebi Üniversitesi, İzmir Kavram Meslek Yüsekokulu, İzmir Tınaztepe Üniversitesi, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü, Manisa Celal Bayar Üniversitesi, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi, Uşak Üniversitesi ve Yaşar Üniversitesi paydaş olarak katılacaklar.

6.5kTakipçi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz