Ekserji ve Uygulamaları Yaz Kursu

Yayınlanma:10 Mayıs 2024 20:07 Güncelleme:04 Haziran 2024 22:01

2-4 Mayıs 2024 tarihlerinde Pamukkale Üniversitesi’nde (PAÜ) enerji sektöründe verimliliği artırmak ve yenilikçi çözümler sunmak amacıyla düzenlenen “Ekserji ve Uygulamaları Yaz Kursu” sona erdi.

“Ekserji ve Uygulamaları Yaz Kursu” Prof. Dr. İbrahim Dinçer, Prof. Dr. Yunus A. Çengel, Prof. Dr. Arif Hepbaşlı gibi alanında uzman akademisyenler ve MMO Denizli Şube Başkanı Cüneyt İyiol, JESDER Yönetim Kurulu Üyesi Muharrem Durmuş ve Zorlu Doğal Enerji İşletme Müdürü H. Murat Güler gibi sektördeki uzmanlarla katılımcılara değerli bilgiler sunarken önemli etkileşim fırsatları sağladı.

Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Teknoloji Fakültesi ve Denizli Organize Sanayi Bölgesinde gerçekleşen kurs boyunca, enerji verimliliği, ekserji kavramı ve uygulamaları, katılımcılara interaktif oturumlar, atölye çalışmaları ve pratik uygulamalarla aktarıldı. Katılımcılar, sektörde deneyimli konuşmacıların sunumlarıyla ‘ekserji’ kavramını daha iyi anlama fırsatı buldular. Ayrıca, kurs sırasında gerçekleştirilen interaktif oturumlar ve atölye çalışmaları, katılımcıların konuyu derinlemesine kavramalarına ve uygulamalarını geliştirmelerine yardımcı oldu.

Kursun sonunda düzenlenen değerlendirme ve sertifika töreninde, katılımcılar başarılarıyla ödüllendirildiler. Aynı zamanda, kursa katkılarından dolayı konuşmacılar ve organizatörler de takdir edildi. “Ekserji ve Uygulamaları Yaz Kursu”na katılanlar, enerji verimliliği konusundaki bilgilerini derinleştirirken, sektördeki en son gelişmeleri yakından takip etme fırsatı buldular. “Ekserji ve Uygulamaları Yaz Kursu”, enerji sektöründe verimliliği artırmak ve sürdürülebilirliği sağlamak için önemli bir adım oldu.

6.5kTakipçi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz