ÖNDER KOMPAS

Yayınlanma:28 Haziran 2024 17:35 Güncelleme:28 Haziran 2024 17:35

Pamukkale Üniversitesi’nde Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Önder Kompas görevden alındı.

Pamukkale Üniversitesi’nde öğrencilerin sağlık, barınma ve beslenme gibi hizmetlerini karşılayan Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığında (SKS) bir yıldır başkanlık görevini yürüten Önder Kompas görevden alındı. Kompas’ın başkanlıktan alınmasına üniversite yönetim kurulunun oy birliği ile karar verildi.  

Yemekhanenin açılmasına büyük katkı sunmuştu

Pamukkale Üniversitesi’nde, öğrenci ve personelin yemekleri 2018 yılından bu yana dışarıdan hizmet alımıyla yapılıyordu. PAÜ, 6 yıllık aradan sonra mutfağını faaliyete geçirerek 2 Ocak itibariyle yemeğini kendi yapmaya başladı. Önder Kompas’ın başkanlık döneminde açılan yemekhaneyle her ay 1 milyon 5oo bin lira üniversitenin kasasında kaldı.

6.5kTakipçi

8 YORUMLAR

  1. Devletin her ay ne kadar çok kat ettiği belirtilmiş tebrikler. Araştırmacı gazeteci olarak bir de bu dönemde işe alınan ve hiçbir işe yaramayan yandaşların bankamatik olanların maaşları ile SGK primleri hesap edildiğinde devletin bu şahıs tarafından her ay ne kadar zarar ettirildiği ortaya çıkar. İnşallah bu konuda da bir haber yaparsınız.(işe alınan 80 kişi x 40000: bunu size bırakıyorum)

  2. kıytırık önlisans diplomasıyla daire başkanlığı kadrosu alıp yıllarca devleti zarara sokanlar buralarda yorum yapmasın. Okudun mu Eskişehirli şeytan. Zamanı gelince o imza attığın yolsuzluk ve usülsüzlük evraklarının hepsinin hesabını vereceksin.

  3. Yaptığı akıl almaz işlerle ana haber bültenlerine çıkan ve yakın zamanda devleti zarara uğratmaktan ceza alan rektörün genel sekreter yardımcısı yemekhaneyi yıkmak için düzenlettiğiniz emrivaki raporları mı yükleyelim buraya. Sizin bıraktığınız enkazdan bir an önce kurtulup yeniden kendi yemeğini pişiren üniversite oldu. Herkes ne evrak parafladığını ve imzaladığını iyi biliyor ve hatırlıyordur umarım. Önder KOMPAS diye yazılır ADAM diye okunur.

    • seni şimdiki makamına getiren rektörün adını ve adamı nasıl sattığını da yazabilir misin kendini istihbaratçı olarak tanıtan reflektör. bir de şu fef fotokopici meselesinin aslını yazabilirseniz herkes başka anlatıyor

  4. Bir insan bu kadar başarılı olur. Sen yap ki el bilmezse malik bilir diye. Kardeşim Önder KOMPAS küçüklükten başlayan ve daimi olan sarsılmaz duruşunu bilirim. Her kademesine şahit olduğum kardeşimin devir aldığı görevleri liyakaten, özveri ve samimi şekliyle yaptığını bilirim. Kardeşim bir görev yaptıysa kişi ve toplumun yararına yapar. Bilinmesini isterim ona yapılan bana ve bize yapılır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz